Nabídka služeb

Návrh interiéru

Navrhnu vám zcela nový interiér dle vašeho životního stylu a vašich požadavků. Součástí návrhu je barevné schéma, návrh dispozice, vytvoření koláže zařizovacích předmětů se vzorky materiálů, pracovní vizualizace nábytku navrhovaného na míru a položkový rozpočet. Získáte tak celkový vizuální koncept včetně rozpočtu, dle kterého si můžete pak interiér zrealizovat sami nebo za vás mohu celou realizaci zařídit. Hotový koncept interiéru vám zajistí, že nebudete bezhlavě nakupovat věci, které dohromady pak celkově neladí, ušetříte spoustu času a ještě více peněz.

Proměna interiéru (redesign, restyling, "facelift")

Málokdy se stává, že jednou zařízený interiér vydrží někomu na celý život.  Jak se mění naše životní situace, tak si tomu uzpůsobujeme i svoje bydlení. Průběžné změny bývají obvykle obtížnější, než prvotní zařizování nových prostor. Každodenním pobytem v interiéru už totiž často nevidíte jeho jednotlivé nedostatky ale ani jeho přednosti. Proto je užitečnější svěřit jeho úpravu někomu, kdo  se na současný interiér podívá jinýma očima.

Realizace návrhu nebo proměny

Nemáte chuť a náladu ztrácet svůj drahocenný čas sháněním řemeslníků a následně pak dohadováním, co chcete a jak si představujete? Pak můžete využít moji službu realizace návrhu nebo proměny. Připravím časový harmonogram prací a zařídím věškeré objednávky zboží i osvědčené a vyzkoušené řemeslníky.

Konzultace

Spousta lidí má výborný vkus. Potíž je v tom, že v dnešní obrovské nabídce zboží se úplně ztratí a líbí se jim více stylů. Pak nevědí, co upřednostnit a jak to všechno dohromady zkombinovat. Pro ně jsou tady moje konzultace. Někdy se člověk prostě potřebuje utvrdit v tom, že se nemýlí, nebo že si vybral správně. Pokud potřebujete poradit, jednoduše zavolejte a domluvíme si schůzku přímo na místě. 

Dekorace

Někdy stačí málo. Máte pocit, že váš interiér je studený a neútulný? Nemusí to být zrovna žlutá barva na stěně, aby místnost působila teple a útulně, někdy stačí změnit pár maličkostí a výsledek se dostaví.

Home Staging

Chystáte se prodat byt nebo dům? Potřebujete ho prodat rychle a za slušný obnos? Nebo se odstěhoval nájemník z pronajatého bytu a chcete ho rychle pronajmout znovu? Pak je dobré váš objekt na to předem dokonale připravit. Znáte to, láska na první pohled... První dojem totiž dvakrát neuděláte! To co investujete do přípravy se vám vráti v rychlosti prodeje a zaplacené částce.