Více o Home Stagingu

Díky službě Home Staging můžete svou nemovitost prezentovat v tom nejlepším světle. Dle obecných statistik se takové nemovitosti prodávají rychleji a na prohlídky chodí více lidí. Pokud o vaší nemovitost není zájem, zpravidla snížite cenu. Tu však nesnížíte o 20 tisíc ale o stovky tisíc. Home Staging vás ale rozhodně stovky tisíc stát nebude. Zvažte, jestli není lepší investovat pár tisíc do této služby, dříve než snížite cenu nabízené nemovitosti.

Jestli chceme nebo ne, u nákupu se neubráníme emocím. Něco se nám prostě líbí víc a něco méně. Často ani nevíme, proč tomu tak je. Tak to funguje i u nákupu nemovitosti. I když se snažíme chovat racionálně, určité dávce emocí se neubráníme. Pokud si budete vybírat mezi dvěma byty stejné kategorie a stejné ceny, přikloníte se automaticky k tomu hezčímu a ne k tomu, kde bude spousta nepotřebných věcí, které majitel nestihl ještě vyklidit, kde vás u vstupu ovane zatuchlý vzduch a kde vám bude nepříjemné se něčeho dotknout. 

Místnost je sice uklizená ale je vidět, že má majitele, který tam bydlí a vy si neumíte představit, že tady byste měli bydlet právě vy.

Po malé úpravě vypadá ložnice jako hotelový pokoj. Nejsou tam žádné osobní věci a zde by mohl přespat nebo bydlet kdokoliv.

Službu Home Staging můžete využít i při pronajímaní bytu. Toto je místnost před jeho provedením.

Porovnejte s předchozím obrázkem, kam byste se šli podívat, kdyby tyto dvě fotky byly vedle sebe v nabídce realit k pronajmutí?